17 paź 2014

PIĄTKA NA PIĄTEK


Tydzień minął mi w zastraszającym tempie.
Wam też?
Kończę go zatem piątkową wędrówką linkową i zmykam pod kołdrę, 
bo jutro wcale nie zwalniam, ale również pracuję.


1. Zaczynamy od DIY, które koniecznie muszę zrobić, bo bardzo, ale to bardzo mi się spodobało. Myślę, że szczególnie przypadnie do gustu także P. z bloga Just do it, zgadłam?

2. PIĘĆ ciekawych tapet, które nieco ożywią monitor w taki deszczowy dzień jak dziś.

3. Skoro zdjęcia z FLICER'a stały się już moją małą tradycją, kolejny ciekawy profil. Tym razem troszkę w innym stylu niż poprzednie. Co Wy na TO?

4.Nie wiem czy ktoś z Wam myśli już o tym, że koniec roku zbliża się nieubłaganie. Jeśli rozglądacie się już za kalendarzem do samodzielnego wydrukowania może TEN przypadnie Wam do gustu?

5. Czy ludzie potrafią jeszcze ze sobą rozmawiać? Co myślicie? Ja coraz częściej przyglądając się ludziom w restauracjach czy autobusach widzę TAKIE obrazki...
9 komentarzy:

 1. DIY w sam raz dla mnie. To w kontekście łapacza snów, którym niedawno mnie zainspirowałaś ;-).
  Zdjęcia z FLICKR kojarzę, choć widziałam je kiedyś w jakimś innym miejscu. Nawet chyba oglądałam filmik o postprocessingu jednego z kadrów.
  Z kalendarzami to jest u mnie tak, że na 2015 rok będą musiały wisieć chyba dwa naraz: jeden z moim psiakiem, a drugi z kotem, a zapewne jeszcze jakiś trzeci się pojawi, który sama zaprojektuję. W tamtym roku przygotowałam niespodziankę dla mamy pod choinkę: zaprojektowałam kalendarz złożony z wykonanych przeze mnie zdjęć z całego roku. Być może w tym roku też taki pomysł zostanie zrealizowany.
  A co do ludzkich rozmów: teraz rozmawiają, ale przez smartfony właśnie. Na co dzień obserwuję młodzież, która chwili bez facebooka nie wytrzyma. To jest przerażające. Ale trzeba zaakceptować chyba fakt, że takie mamy czasy. Kiedyś były spotkania na trzepakach i granie w gumę, a teraz siedzenie przed ekranami.

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany ten ostatni ... przerażające to jest !!!
  Piórka śliczne :)
  Miłego weekendowania
  ps. ja też w pracy ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. to smutne, ale dialog miedzy ludzmi zanika tak jak zaniklo pisane listow...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie patrze na czas, ale rozmwiam, podziwiam, lapie chwile patrzac komus w oczy, jak najmniej korzystam z komputera, bo stwierdzam, ze prawdziwe zycie jest poza nim...
  U mnie takze deszcz i mgla, i takze dzisiaj pracuje...
  Pozdrawiam Cie
  Judith

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię twoje piątki :) zawsze jest cos czego jeszcze nie widziałam więc czekam niecierpliwie na kolejne, szkoda tylko, że smartfony zastępują rozmowę, wielka szkoda….

  OdpowiedzUsuń
 6. Odnośnie 5 punktu, chyba większość z nas wyzbyła się tej umiejętności :( ja też coraz częściej widzę takie obrazki i szczerze powiem że pomimo że zwykle jestem sama wśród ludzi to mam wrażenie że to oni są bardziej samotni ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może nie potrafimy już rozmawiać?

  OdpowiedzUsuń
 8. Skąd ja teraz wezmę białe pióra? :D A poważniej, bardzo radosne DIY. Dziś nie mam miejsca w głowie na sentymenty, użeranie się z pseudo fachowcem od łazienki powoduje, że dziś wolę "zabrać" same pozytywne linki, nie pochylając się nad tymi melancholijnymi. Inaczej się poryczę z bezradności... :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :-)